16 Септември 2025вторник18:29 ч.

Стоян Орманджиев напуска ЦСКА

/ брой: 209

автор:Дума

visibility 2899

Промените в ръководните структури на ЦСКА продължават, а от клуба обявиха раздяла със Стоян Орманджиев. Внукът на легендарния треньор и син на бившия шеф на Съдийската комисия Стефан Орманджиев, известен и като ДиДжей Стиви О, беше административен директор, а преди влизането на Радослав Златков бе един от тримата изпълнителни директори.
Лошите резултати на първия отбор, закъснялата селекция, неуспешният избор на треньора Томислав Стипич бяха приписани на оперативното ръководство на "армейците", начело на което бе Орманджиев.
"Уведомяваме ви, че Стоян Орманджиев реши да се оттегли от позицията на административен директор по собствено желание. Решението му бе взето след внимателно обмисляне и от клуба уважаваме неговото желание да се фокусира върху лични ангажименти. ЦСКА изказва благодарност на г-н Орманджиев за неговия принос, положените усилия и отдаденост към клуба. Пожелаваме му успех и удовлетвореност във всички бъдещи начинания.
Управлението на администрацията на ЦСКА в бъдеще ще се осъществява от изпълнителния директор Радослав Златков", написаха на официалната си страница 31-кратните шампиони на България.

Българинът прави неразумни инвестиции преди еврото

автор:Дума

visibility 567

/ брой: 172

БДЖ с намаления за ученици и студенти

автор:Дума

visibility 499

/ брой: 172

Годишната инфлация се задържа на 5,3 на сто

автор:Дума

visibility 457

/ брой: 172

Банкнотите в обращение у нас намаляват с 9%

автор:Дума

visibility 469

/ брой: 172

Отново бум на нелегални мигранти

автор:Дума

visibility 496

/ брой: 172

Работещи и пенсионери в Гърция с повече пари

автор:Дума

visibility 532

/ брой: 172

Тръмп шокиран от "меките" санкции

автор:Дума

visibility 510

/ брой: 172

Накратко

автор:Дума

visibility 456

/ брой: 172

Военни комикси

автор:Александър Симов

visibility 497

/ брой: 172

Парите на инвалидите

visibility 512

/ брой: 172

Къде е реалното производство?

автор:Гарабед Минасян

visibility 536

/ брой: 172

Ще събарят ли старите панелки за нови жилища?

visibility 557

/ брой: 172

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ