17 Юли 2025четвъртък20:01 ч.

Спешните медици в Горна Оряховица са готови на напуснат

/ брой: 15

автор:Дума

visibility 610

Медиците в Спешна помощ в Горна Оряховица са готови да подадат колективна оставка заради ескалацията на вербална и физическа агресия срещу тях. В нощта на понеделник срещу вторник жена с болно бебе нападнала и била фелдшерка. По случая е образувано бързо производство за причиняване на лека телесна повреда.

35-годишната горнооряховка посетила Спешна помощ заради болното си бебе. Детето било с висока температура и се налагало да бъде транспортирано до великотърновската болница. Докато го преглеждали, жената се развикала и ударила през лицето с телефона си фелдшерката. Нападателката била откарана с бебето в болница във Велико Търново, но срещу нея е образувано бързо производство.

Битата фелдешрка е в отпуск по болест и е подала предизвестие за напускане, заяви д-р Виолета Пашова, началник Спешна помощ в Горна Оряховица. "Не може да отиваш на работното си място, за да помагаш на хората и да не си сигурен дали въобще ще се върнеш и в какъв вид ще се върнеш", коментира д-р Пашова. 

Средствата по ПВУ за саниране са спасени

автор:Дума

visibility 498

/ брой: 130

Словакия пак блокира санкции срещу Русия

автор:Дума

visibility 581

/ брой: 130

Джорджеску остава под съдебен контрол

автор:Дума

visibility 525

/ брой: 130

Париж отменя два официални празника

автор:Дума

visibility 578

/ брой: 130

Пекин стопля отношенията с Брюксел

автор:Дума

visibility 508

/ брой: 130

Възможности

автор:Александър Симов

visibility 550

/ брой: 130

Ах, леглото

автор:Аида Паникян

visibility 574

/ брой: 130

Пълен батак при хранилището за ядрени отпадъци

visibility 526

/ брой: 130

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ