01 Май 2026петък12:34 ч.

Снимка zname.info

Слухове за чистка разбиват Хебър

/ брой: 237

автор:Дума

visibility 1553

Старши треньорът на опашкаря в елита Хебър - Бруно Акрапович, призна, че предстои раздяла с част от футболистите с оглед опита да спаси "гробарите" от изпадане. Същото каза пред Блиц.бг и президентът на Хебър Валентин Василев.
„Никой не ме е търсил. На никого нищо не съм казал. Как може някой да ме цитира, без да е говорил с мен? Пуснали списък с имена на освободените. Едно от момчетата, като прочело името си, се разстроило. Дойде при мен с насълзени очи. А то не е нарочено за гонене. Как може да се разбива по този начин психиката на футболистите“, коментира Василев.
Бруно Акрапович разкри, че немалко играчи са на проби. "Някои са българи, някои са чужденци. Всички обаче имат европейски паспорти. Когато се разделим официално с футболисти, независимо колко на брой, ще пуснем съобщение. Но няма да са 15. Вероятно 6, 7, до 8. Ще видим“, каза Акрапович.

Инфлацията в България стигна двегодишен връх

автор:Дума

visibility 1980

/ брой: 79

Онлайн магазините масово мамят с намаления

автор:Дума

visibility 2174

/ брой: 79

Световната банка очаква 24% скок в цените на енергията през 2026 г.

автор:Дума

visibility 2051

/ брой: 79

ПЪРВИ МАЙ И ПАЛЕСТИНА

автор:Дума

visibility 1

/ брой: 80

Обща стачка блокира Гърция навръх 1 май

автор:Дума

visibility 2388

/ брой: 79

"Стига!" е нашата граница

автор:Дума

visibility 1

/ брой: 80

140 години от първия 1 май

автор:Велислава Дърева

visibility 1

/ брой: 80

dВЕРСИЯ - да се намесиш в проблема

автор:Дума

visibility 1

/ брой: 80

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ