20 Февруари 2026петък04:26 ч.

Съдят Мадона за липса на точност

/ брой: 216

автор:Дума

visibility 1069

Една от почитателките на Мадона съди изпълнителката и събитието, популяризиращо компанията Live Nation, за повтарящи се забавяния на нейните концерти. Нейт Холандър твърди, че й е било отказано връщането на сумата от 1024,95 долара за 3 билета, закупени за изявата на Кралицата на поп музиката. Началото на концерта се е забавило от 20,30 до 22,30 ч., а това според фенката било "нелепо".

Жалбоподателка твърди, че изпълнителката не е била точна по време на турнето си Madame X и неведнъж е излизала на сцената поне два часа по-късно от първоначално обявеното време.

Съобщава се, че Нейт е обединила в общ иск и други 500 души, ядосани от закъсненията на Мадона. От TMZ уточниха, че са се свързали с представителите на певицата, но все още нямат отговор.

Парламентът изслушва енергийни шефове за авариите в АЕЦ "Козлодуй"

автор:Дума

visibility 865

/ брой: 34

Експерт: Само 20% от българите си позволяват истинско сирене

автор:Дума

visibility 850

/ брой: 34

Кристин Лагард напуска предсрочно ЕЦБ

автор:Дума

visibility 908

/ брой: 34

Румен Спецов: Няма риск страната да остане без горива

автор:Дума

visibility 983

/ брой: 34

Ватиканът отхвърли поканата на Тръмп

автор:Дума

visibility 943

/ брой: 34

Мерц изключи Германия да има ядрени оръжия

автор:Дума

visibility 800

/ брой: 34

Лондон арестува 1000 педофили месечно

автор:Дума

visibility 872

/ брой: 34

Морален компас за държавност

visibility 1061

/ брой: 34

Прощавай, Дяконе!

visibility 1184

/ брой: 34

Мълчанието на рамкирания светец

visibility 891

/ брой: 34

Барелеф на Димчо Михалевски на Маказа! Той го заслужава

visibility 791

/ брой: 34

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ