Резултати
/ брой: 37
efbet Лига
XXII кръг:
Етър - Лудогорец 1:1 1:0 Стоянов (48) 1:1 Марселиньо (50); Локо - Пд - Царско село 4:0 1:0 Гьонов (36-авт) 2:0 Илиев (53-д) 4:0 Аралица (55 и 83); Витоша Б - Берое 1:2 1:0 Амзин (4) 1:1 Фал (25) 1:2 Макоута (90); ЦСКА-Сф - Ботев Пд 1:0 Белтраме (34); Черно море - Левски 2:2 1:0 Курьор (14) 1:1 Спиерингс (19) 1:2 Алар (90+3) 2:2 Минчев (90+4), ЧК Иса (Ч-37), Горанов (Л-75); Ботев Вр - Арда 3:1 1:0 Н'диай (3) 1:1 Ковачев (19) 2:1 Ганев (26) 3:1 Миланов (63); понеделник, 17.00: Славия - Дунав (Диема спорт).
1. Лудогорец 22 15 7 0 37:9 52
2. Левски 22 13 6 3 39:15 45
3. Локо Пд 22 13 6 3 45:19 45
4. ЦСКА-Сф 22 12 7 3 36:14 43
5. Берое 22 11 1 10 35:30 34
6. Черно море 22 8 9 5 28:20 33
-------------------------------------------
7. Славия 21 9 6 6 24:20 33
8. Ботев Пд 22 8 5 9 23:24 29
9. Арда 22 7 7 8 24:28 28
10. Етър 22 4 8 10 19:37 20
11. Царско село 22 5 4 13 20:37 19
12. Дунав 21 4 5 12 16:36 17
13. Ботев Вр 22 4 5 13 20:45 17
14. Витоша Б 22 1 2 19 12:44 5
Втора лига
XIX кръг:
Пирин - Септември 1:4 0:1 Галчев (4) 0:2 Йорданов (20) 1:2 Златинов (41) 1:3 Йорданов (55) 1:4 Русев (61); Струмска слава - Черноморец Бч 1:0 Алсате (63); Локо ГО - Кариана 1:2 1:0 Рамадан (15) 1:2 Търтов (31 и 70); Поморие - Нефтохимик 0:3 (служебно); Спартак Вн - ЦСКА 1948 0:1 Младенов (17); Локо Сф - Ботев Гъл 2:0 1:0 Шоко (61) 2:0 Диков (71); Монтана - Хебър 2:1 1:0 Илиев (15) 2:0 Георгиев (55) 2:1 Хамдиев (77); днес, 14.00: Спартак Пл - Лудогорец-2.
1. ЦСКА 1948 19 16 1 2 54:18 49
2. Септември 18 16 1 1 43:18 49
3. Монтана 19 12 3 4 38:15 39
4. Локо Сф 19 10 3 6 30:18 33
5. Нефтохимик 19 9 3 7 32:27 30
6. Хебър 19 9 3 7 31:24 30
7. Кариана 19 8 5 6 29:24 29
8. Литекс 18 8 4 6 28:15 28
9. Локо ГО 19 7 5 7 26:27 26
10. Пирин 18 6 6 6 24:27 24
11. Ботев Гъл 19 6 5 8 21:30 23
12. Черноморец Бч 19 6 4 9 15:23 22
13. Стр. слава 19 6 1 12 19:32 19
14. Лудогорец-2 18 3 9 6 18:23 18
15. Спартак Пл 18 2 3 13 9:37 9
16. Поморие 19 2 3 14 15:39 9
17. Спартак Вн 19 2 3 14 5:40 9
Гледайте
Футбол
по Диема спорт
17.00 Славия - Дунав
по Диема спорт 2
22.00 Ливърпул - Уест Хем
по Евроспорт 2
21.20 Айнтрахт Фр - Унион
по БНТ 3
Баскетбол
18.50 България - Латвия (мъже)
по Евроспорт 1
Колоездене
12.45 Обиколка на ОАЕ (II етап)
Снукър
20.55 Шампионат на играчите
по Макс спорт 1
Тенис
12.00 Турнир в Дубай (мъже)
по Ф+
13.00 Турнир в Доха (жени)