30 Септември 2025вторник14:22 ч.

Ръководството на "Булгаргаз" е сменено след решение на БЕХ

автор:Дума

visibility 950

Цялото ръководство на "Булгаргаз" е сменено след решение на Българския енергиен холдинг, предаде БНР. Това става ясно от документацията, внесена в Търговския регистър. За изпълнителен директор на дружеството е избран Людмил Йоцов, на мястото на Николай Павлов.

Напоследък Съветът на директорите на "Булгаргаз" беше обвиняван, че не е осигурил количествата азерски газ, залегнали в сключения договор, които биха довели до намаляване на цената за крайните потребители у нас.

Още не е ясно дали уволнените членове на борда на газовата компания ще обжалват решението на Българския енергиен холдинг. 

Няма да позволим приватизация на "Топлофикация София"

автор:Дума

visibility 363

/ брой: 181

Глобяват шофьори без "Гражданска отговорност" по тол камерите

автор:Дума

visibility 419

/ брой: 181

Най-много пилешко изнасяме за Гърция, расте вносът от Румъния

автор:Дума

visibility 447

/ брой: 181

Цените на българския експорт са нараснали с 2,6%

автор:Дума

visibility 371

/ брой: 181

Управляващата партия победи в Молдова

автор:Дума

visibility 362

/ брой: 181

Киев крои атака срещу НАТО с "руски дронове"

автор:Дума

visibility 433

/ брой: 181

Антониу Коща иска да вкара Киев в ЕС

автор:Дума

visibility 434

/ брой: 181

Накратко

автор:Дума

visibility 387

/ брой: 181

Позитивно за корупцията

автор:Александър Симов

visibility 388

/ брой: 181

Пишман експертиза

visibility 360

/ брой: 181

ЕС победи не по европейски

автор:Юри Михалков

visibility 472

/ брой: 181

Герои, които вдъхновяват

visibility 363

/ брой: 181

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ