22 Май 2026петък03:43 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Снимка Михаела Катеринска

Радев: Подкрепям ценностите, които изповядват хиляди български социалисти

автор:Дума

visibility 736

 Румен Радев още веднъж направи жест към левите хора в България, коментирайки евентуален бъдещ политически проект на Асен Васиев и Кирил Петков. Президентът отказа да обяви подкрепа за подобна нова партия, но заяви, че „ще продължавам да подкрепям ценностите, които изповядват хиляди български социалисти: свобода, солидарност и справедливост“.

Подкрепям ценности, а не партии, каза държавният глава.

Днес Румен Радев участва в церемонията по случай професионалния празник на българските пожарникари.

Няма да има промяна в политиката на новото служебно правителство и укрепването на държавността остава основен приоритет, допълни президентът. Той покани медиите на 16 септември да чуят имената на министрите от следващото служебно правителство. И увери, че и този кабинет ще продължи да работи за оздравяване на държавността, за възвръщане на доверието в институциите. Това е изключително важно и трябва да продължи, подчерта Румен Радев.

 

 

 

 

В шепа джобове

автор:Любослав Костов

visibility 910

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ