30 Април 2026четвъртък06:19 ч.

Пропадна мачът Славия - Ботев Пд

Венцеслав Стефанов смята, че конгрес на БФС няма да има през декември

/ брой: 207

автор:Дума

visibility 745

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов оповести, че имат 14 заразени с коронавирус. Поради тази причина е невъзможно мачът с Ботев Пд да се проведе. По програма срещата трябваше да се играе утре от 16.30 часа на стадиона в столичния квартал "Овча купел". Стефанов обясни, че 11 футболисти от отбора са болни и ще трябва да бъдат поставени под карантина за 14 дни. Останалите трима заразени са двама треньори и администраторът.
"Последните 3 дни се правиха тестове и всеки ден излизаха по 4-5 човека. Общо 14 човека са заразени - 11 футболисти, двама треньори и администраторът. Ако днес се направят тестове ще излязат още един-двама. Явно всички трябва да изкараме този вирус, за да живеем по-спокойно. Никой не се е оплакал, чувстват се добре. Имат температура, но не са на легло.
Невъзможно е да има мач с Ботев Пд. Има наредба, че който е болен трябва да изкара 14-дневна карантина, а близките му 10 дни. Ако властите преценят, че може да се състои Конгресът на БФС, ще се състои. Моето мнение е, че това трябва да се направи час по-скоро. Защото трябва да започнем почистване на къщичката, ако искаме да има футбол в България", обяви пред dsport.bg Стефанов.
Той е на мнение, че ако се чака до 11 декември, за когато е насрочен конгресът, властите въобще няма да позволят да се проведе такова събитие.

Търси се причина

автор:Мая Йовановска

visibility 1045

/ брой: 78

Политическо фуего

visibility 980

/ брой: 78

Отвъд лошия сценарий

visibility 962

/ брой: 78

Пред БСП има дълъг и стръмен път

автор:Николай Шопов

visibility 1089

/ брой: 78

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ