13 Юни 2025петък09:56 ч.

Посрещнаха Борисов с плакати "Цветановград"

/ брой: 196

автор:Дума

visibility 1235

Транспаранти с надпис "Цветановград" посрещнаха Бойко Борисов в събота във Велико Търново. Недоволни от гербаджийското управление на общината членове на БСП бяха сложили плакат и на входната табела. Така социалистите намекнаха на премиера, че бившият му партиен заместник Цветан Цветанов, който бе депутат от Велико Търново, е "дирижирал парада" в града.  

Остри реакции в социалните мрежи предизвика и снимка от откриването на кампанията на ГЕРБ в Копривщица. Местната гербаджийска организация се престара, подарявайки на всеки тениска с лика на лидера. Рекламните "материали" бяха наредени върху облегалките на столовете в залата на читалище "Хаджи Ненчо Палавеев". 

Култ към личността посрещна Борисов и на 15-ото животновъдно изложение в Сливен в събота. Фенове на премиера, които развъждат любимата му порода кучета - каракачански овчарки, го приветстваха, облечени с тениски с лика на Борисов в генералска униформа.

Австрия потресена от трагедията в Грац

автор:Дума

visibility 1938

/ брой: 105

Електропроводите палят пожарите в Гърция

автор:Дума

visibility 1936

/ брой: 105

Горещините стават норма за планетата ни

автор:Дума

visibility 1888

/ брой: 105

Накратко

автор:Дума

visibility 1786

/ брой: 105

Издънката

автор:Александър Симов

visibility 1862

/ брой: 105

Не на продажбата на БДЖ!

автор:Чавдар Найденов

visibility 1858

/ брой: 105

Време за приобщаване

visibility 1851

/ брой: 105

Медиите клеветят Диляна Гайтанджиева

автор:Дума

visibility 1903

/ брой: 105

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ