15 Август 2025петък18:05 ч.

Отпада времевият прозорец за влизане в София

автор:Дума

visibility 939

Нова промяна в правилата за влизане в столицата. Вече хората с личен автомобил, които отиват на работа, ще могат да влизат и излизат по всяко време срещу декларация. Това стана ясно след спешна среща между вътрешния министър и премиера тази сутрин.

В декларацията ще трябва да бъдат посочени и работното място, и телефонът на работодателя. Заповедта е на здравния министър Кирил Ананиев, която променя предишната заповед, издадена в късните часове на 16 април.

Тази сутрин на КПП-тата на входовете на София отново се образуваха километрични опашки. Хората, които декларират, че се връщат на работа, не успяха да влязат в посочените часове между 6 и 8 сутринта. Това доведе до поредна промяна на мерките и правилата.

Очаквайте подробности.

Показаха за първи път българската монета от 1 евро

автор:Дума

visibility 1155

/ брой: 151

Несъбраните пари в бюджета могат да стигнат 8 млрд. лв.

автор:Дума

visibility 1137

/ брой: 151

Икономиката с ръст от 3.1%

автор:Дума

visibility 1105

/ брой: 151

Тръмп и Путин със среща на четири очи

автор:Дума

visibility 1159

/ брой: 151

Съединените щати спират чуждестранните помощи

автор:Дума

visibility 1109

/ брой: 151

Светът остава разделен за пластмасата

автор:Дума

visibility 1279

/ брой: 151

Накратко

автор:Дума

visibility 1124

/ брой: 151

Геополитическо воайорство

автор:Александър Симов

visibility 1170

/ брой: 151

Вода газим, жадни ходим

visibility 1225

/ брой: 151

Срещите Москва - Вашингтон - со кротце и с повече кьотек

visibility 1197

/ брой: 151

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ