28 Септември 2025неделя12:40 ч.

Онкологията в София е била обирана 4 пъти миналата година

автор:Дума

visibility 961

През последната година вандали 4 пъти са нахлували в УСБАЛ по онкология в София, сигнализира директорът на лечебното заведение д-р Стефан Константинов, цитиран от БНТ.

 Той публикува записи от камерите за видеонаблюдение от социалните мрежи, на които се вижда как маскиран мъж се разхожда из помещенията на болницата и претърсват шкафове и бюра

 "Щетите не са големи, но неприятни – разбити брави, повредена дограма и каси на врати, откраднати таблет, дребни суми и лични вещи на персонала. Особено лошо е, че се случва в болница".

 Той призова за съдействие, ако някой познае извършителя, тъй като, по думите му, охраняващата фирма не показва особена ефективност, а от полицията няма обратна връзка за развитие.

 "В онкологична болница ровенето в лаборатории и центрове за лъчелечение далеч не е безопасно за собственото му здраве начинание", подчертава лекарят.

Криза и по-голям дефицит на български плодове и зеленчуци

автор:Дума

visibility 2631

/ брой: 179

КЗК ще глобява веригите с до 10% от оборота

автор:Дума

visibility 1649

/ брой: 179

ЕБВР очаква 3,2% ръст на българската икономика

автор:Дума

visibility 1799

/ брой: 179

Над 30 на сто от работодателите изпитват недостиг на кадри

автор:Дума

visibility 2153

/ брой: 179

Тръмп губел търпение с Русия

автор:Дума

visibility 1993

/ брой: 179

Зеленски бил готов да подаде оставка

автор:Дума

visibility 1950

/ брой: 179

Осъдиха Саркози на 5 години затвор

автор:Дума

visibility 1937

/ брой: 179

Накратко

автор:Дума

visibility 2194

/ брой: 179

Осъден!

автор:Дума

visibility 1975

/ брой: 179

Безотговорно

visibility 1610

/ брой: 179

Обратът на Тръмп

автор:Юри Михалков

visibility 2011

/ брой: 179

Ислямизиране чрез училището?

автор:Велиана Христова

visibility 2269

/ брой: 179

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ