10 Юли 2026петък16:10 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Нов скандал в „Обединени патриоти"

автор:Дума

visibility 214

Пореден скандал с  патриотите, съобщава Нова телевизия. Волен Сидеров поиска името „Обединени патриоти” да бъде заличено. Според него обединението вече не е валидно. Председателят на „Атака” и част от депутатите от политическата група, бяха изключени, а други напуснаха сами.

„Всеки може да поиска всичко. Имаш право да поискаш спиране на глобалното затопляне даже”, заяви Красимир Каракачанов.

„Няма как да стане, учудвам се. Нямат ли юристи тези хора? Това е лишено от юридическо основание. И ми е тъжно да го казвам на хора, които имат висше юридическо образование", коментира Валери Симеонов.

„Господин Валери Симеонов, ако той диктува всичко в държавата и определя правните казуси тогава трябва да го наричате „падишаха”, В този формат, в който тук се подписахме с трите подписа, няма как да просъществува. Когато едната партия е извадена от парламентарната група, няма как да продължи да съществува със същото име. Те могат да се преименуват", добави Волен Сидеров.

 

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ