19 Юли 2025събота06:04 ч.

Несериозното МВР

/ брой: 204

автор:Павлета Давидова

visibility 1631

Цялостното отношение на властта към проблемите на българите е несериозно. Логично и дейността на МВР изглежда несериозна. Кампанийни акции, медийни сценки, "извънредни" хвалебствени брифинги... А престъпленията в България продължават да се увеличават, само дето хората все по-малко виждат смисъл да ги докладват и съобщават. 

Вътрешният министър си призна, че подчинените му проверяват дори сигнали, за които е ясно, че са недобронамерени и несериозни. Сериозно??? С половин уста Младен Маринов сподели, че вече са започнали да се извиняват за някои от медийно осветените "профилактирани". Но като кажат, че сестра ти е лека, ходи доказвай, че нямаш сестра... И с имиджа е същото, особено преди избори. Особено ако се разшумят около евентуалното ти провинение, а после ти се извинят само на 4 очи. Главният прокурор твърди, че акциите срещу кандидати за вота нямало да се отразят на изборите. Вярва ли си? Ден енти разследващите мълчат, а националните медии "проспиват" има ли проверки срещу кадри на ГЕРБ. За тези срещу опозицията разбрахме, че даже и видяхме. Несериозно е да се твърди, че всичко е случайно.

БСП би трябвало да защитава хората си много по-категорично и яростно! Несериозно е да чакаме само на местни медии и личните пиари на кандидатите, за да научаваме за сигналите от левицата. Особено когато дори премиерът прави предизборната кампания на хората си. Колкото и да им се иска на социалистите да водят позитивна кампания, необходимо е да осветят публично и шумно гафовете на опонентите си. Тогава и да искат, и да не искат, ГЕРБ и клакьорите им ще трябва да дават обяснения. А МВР и прокуратурата да ги разследват.

С 14% повече са банкрутите на фирми у нас

автор:Дума

visibility 692

/ брой: 131

Чуждите инвестиции нарастват с 47 на сто

автор:Дума

visibility 654

/ брой: 131

Сред първите в ЕС сме по поскъпване на имотите

автор:Дума

visibility 700

/ брой: 131

Испания има полза от мигрантите

автор:Дума

visibility 642

/ брой: 131

Украйна ще мобилизира и мъже над 60 години

автор:Дума

visibility 679

/ брой: 131

Четири държави отказаха да купуват оръжие от САЩ

автор:Дума

visibility 630

/ брой: 131

Накратко

автор:Дума

visibility 583

/ брой: 131

Касапинът на протест

автор:Александър Симов

visibility 677

/ брой: 131

Трагедията мигранти

автор:Таня Глухчева

visibility 653

/ брой: 131

Силата на корените ни вдъхновява

автор:Ина Михайлова

visibility 759

/ брой: 131

За какво ЕС ще изхарчи 2 трилиона евро... Евентуално

автор:Дума

visibility 642

/ брой: 131

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ