06 Април 2026понеделник05:38 ч.

Снимка БТА

Напечени 1/4-финали в Шампионската лига

/ брой: 52

автор:Дума

visibility 6952

Повече от интригуващи 1/4-финали се очертаха в Шампионската лига. Най-интересна изглежда двойката Реал М - Байерн М. Това е и най-често срещаният сблъсък в историята на надпреварата. Двата гранда са спорили над 25 пъти, като имат общо 21 титли на Стария континент.
"Няма значение кой е по-силен сега. Историята и на двата клуба, талантът на играчите на терена - това е, което прави този мач специален. Очакваме двубои от абсолютно първокласно ниво", обяви треньорът на немците Венсан Компани.
Ливърпул и ПСЖ се срещат в повторение на сблъсъка от 1/8-финалите от миналия сезон, спечелен от парижани след дузпи на "Анфийлд". "Мърсисайдци" хванаха последния влак за топ 8, след като пречупиха приятната изненада Галатасарай. От "Чим Бом" ще пуснат жалба до УЕФА, след като Ноа Ланг падна върху рекламните пана зад една от вратите и след спешна операция палецът на дясната му ръка бе спасен от частична ампутация.
За Барселона предстои пореден испански трилър срещу Атлетико М, от който отпадна този сезон на 1/2-финалите за Купата на краля след 0:4 и 3:0.
Най-лесна наглед е задачата на Арсенал, който ще спори със Спортинг Л.

Задава се пореден ценови шок с парното

автор:Дума

visibility 7891

/ брой: 62

Парното в София може да поскъпне с близо 30% от юли

автор:Дума

visibility 8461

/ брой: 62

Предлагат повишаване на данък сгради

автор:Дума

visibility 8325

/ брой: 62

Астронавти отново поеха към Луната

автор:Дума

visibility 7373

/ брой: 62

Иран цели унижение на САЩ и Израел

автор:Дума

visibility 7604

/ брой: 62

Нов ръст на незаконните мигранти на Балканите

автор:Дума

visibility 7598

/ брой: 62

Накратко

автор:Дума

visibility 5001

/ брой: 62

Оръжие за масово поразяване

автор:Александър Симов

visibility 7803

/ брой: 62

Избраха да избягат

visibility 4067

/ брой: 62

Антибългарска сделка

автор:Юри Михалков

visibility 4315

/ брой: 62

Непроизнесено изказване

автор:Дума

visibility 4616

/ брой: 62

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ