29 Април 2026сряда15:47 ч.

Министърът на регионалното развитие поиска освобождаването на ръководни кадри в АПИ

автор:Дума

visibility 12311

Министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Иванов поиска от председателя на Управителния съвет на АПИ освобождаването на директора на дирекция „Поддържане на пътната инфраструктура“ в Агенцията, както и началника на отдел „Инвестиционно-ремонтни дейности“ в Областно пътно управление - Плевен.

Искането на министъра е в резултат на данни от проверката, назначена от него миналата седмица, във връзка с трагичния инцидент край Телиш.

Ученик създаде AI робот от отпадъци

автор:Дума

visibility 58

/ брой: 78

Кратки новини

автор:Дума

visibility 65

/ брой: 78

Тръмп не харесва предложението за мир

автор:Дума

visibility 59

/ брой: 78

САЩ събират дарения за плащане на външния дълг

автор:Дума

visibility 60

/ брой: 78

Авиокомпании съкращават хиляди полети

автор:Дума

visibility 53

/ брой: 78

"Български срещи с Виетнам" в София

автор:Таня Глухчева

visibility 62

/ брой: 78

Търси се причина

автор:Мая Йовановска

visibility 66

/ брой: 78

Политическо фуего

visibility 55

/ брой: 78

Отвъд лошия сценарий

visibility 62

/ брой: 78

Пред БСП има дълъг и стръмен път

автор:Николай Шопов

visibility 55

/ брой: 78

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ