04 Октомври 2025събота11:35 ч.

Министър Караджов смени ръководството на ВиК холдинга

автор:Дума

visibility 1074

С решение от края на февруари вицепремиерът и министър на регионалното развитие Гроздан Караджов е сменил двама от петимата членове на съвета на директорите на "Български ВиК холдинг", съобщава "Медиапул". Холдингът е принципал на всички дружества с държавно участие и с предмет на дейност водоснабдяване и канализация. Toй беше създаден в началото на 2020 г. с капитал от 1 милиард лева.

На мястото на Кънчо Кънчев и Ася Стоянова са назначени Друми Друмев (бивш директор на Агенцията за енергийна ефективност), както и Димитър Атанасов, занимаващ се с консултантска и счетоводна дейност. Кънчев и Стоянова бяха назначени от служебния регионален министър Виолета Комитова.

Ще осигурим достатъчно евро още от първия ден

автор:Дума

visibility 1506

/ брой: 184

Хазната на червено с 5,2 млрд. лв.

автор:Дума

visibility 1377

/ брой: 184

КЗК позволи на Avia да купи бензиностанциите на „Газпром“ у нас

автор:Дума

visibility 1577

/ брой: 184

ЕС обсъжда "стената срещу дронове"

автор:Дума

visibility 1422

/ брой: 184

Гърция сваля цените на 1000 стоки

автор:Дума

visibility 1393

/ брой: 184

Израел спря флотилия с помощи за Газа

автор:Дума

visibility 1397

/ брой: 184

Дясна мизерия

автор:Александър Симов

visibility 1634

/ брой: 184

Отказ от правосъдие

visibility 1310

/ брой: 184

Защо законът в България се различава от морала?

visibility 1415

/ брой: 184

Знаем ли какво да правим при извънредна ситуация?

visibility 1328

/ брой: 184

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ