13 Март 2025четвъртък23:12 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

Мъри призна за дългове към НАП, иска Херо да води "лъвовете"

/ брой: 110

автор:Дума

visibility 550

Старши треньорът на Левски Станимир Стоилов е притеснен от задълженията на клуба. "Имаме задължения към НАП, които ще се опитаме да ги изпълним. Чак г-н Спецов да решава какъв ще е Левски, няма да се случи. Не е най-доброто решение да се занимава с Левски. Имаме достатъчно човешки и морален ангажимент. Левски ще изчисти всичко. Тези задължения са трупани от години, но тогава НАП не се е сещала да коментира Левски. Левски се коментира, когато е удобно", заяви Стоилов, преди да отведе "сините" на лагер в Самоков.
"Левски трябва да има собствен стадион, нов, за да може да предлагаме условия, които отговарят на европейските стандарти. Също така трябва да покриваме задължения към институции и хора. Ако не можем да го правим, трябва да освобождаваме местата. За мен важно нещо са приходите от "Левски на левскарите" е да отидат направо в НАП. Ако левскарите преценят, че това е важно, да се включат в тази инициатива", каза треньорът на "сините". "Имаме добра тактическа дисциплина, организация. Феновете винаги ги карат да играят на 100%. Има симбиоза между всички нас и затова Левски се държи на повърхността", заяви още Мъри.
Той взе отношение и по кризата в националния отбор и предложи Димитър Димитров-Херо за селекционер, като изрази готовност да му стане помощник.
"Трябва да се намери най-доброто решение за българския футбол. Вината не е само в играчите. Ръководството на БФС също трябва да помисли за развитието на футбола. Слушах Лечков и Костадинов, знаели рецептата, ама от 15 години не са я намерили. В Сливен няма футбол от доста време. Да внимава Лечков с мнението си за играчите, основно тези на Левски", заяви още Стоилов.

Тръгна спецакция по бензиностанциите

автор:Дума

visibility 1946

/ брой: 47

Предлагат мерки срещу поскъпване при въвеждането на еврото

автор:Дума

visibility 1767

/ брой: 47

ЕС налага контрамита на САЩ за €26 млрд.

автор:Дума

visibility 1930

/ брой: 47

Таван на надценките за храните в Унгария

автор:Дума

visibility 2012

/ брой: 47

Опасен недостиг на лекарства в ЕС

автор:Дума

visibility 2016

/ брой: 47

Усилията предстоят

автор:Атанас Зафиров

visibility 1991

/ брой: 47

Отровата е в дозата

автор:Мая Йовановска

visibility 1945

/ брой: 47

Защо да им вярваме?

visibility 2025

/ брой: 47

Как НСИ бори инфлацията

visibility 1884

/ брой: 47

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ