17 Септември 2025сряда22:42 ч.

Мъри даде двойни премии в Левски

/ брой: 184

автор:Дума

visibility 650

Футболистите на Левски получиха двойни премии за победата над ЦСКА (2:0). Ръководството възнагради възпитаниците на Станимир Стоилов с по 2000 лв. Според вътрешния регламент играчите получават по 1000 лв. за победа в еfbet Лига, но заради добрата игра шефовете "развързаха кесията".

Източници твърдят, че парите е извадил лично Стоилов.

Все още не е ясно дали играчите ще бъдат наградени с премии и от генералния спонсор Palms Bet, който след дербито честити успеха на "сините". Букмейкърската компания направи това след спечелването на Купата на България през май. Левскарите получиха допълнителни бонуси и за отстраняването на ПАОК в Лигата на конференциите. Тогава "Еврохолд" даде отборна премия в размер на 20 000 евро.

 


Последвайте или харесайте в-к "ДУМА" във ФЕЙСБУК   --> ТУК <--

Споделяйте нашите публикации.

 

 

 

 

Скандални разлики в цените от борсата до магазина

автор:Дума

visibility 687

/ брой: 173

Финансовото министерство пласира ДЦК за 300 млн. лева

автор:Дума

visibility 670

/ брой: 173

Бум в търсенето на екзотични валути

автор:Дума

visibility 571

/ брой: 173

Младите българи предпочитат да инвестират в акции, а не в имоти

автор:Дума

visibility 685

/ брой: 173

Израел удари Газа с цялата си мощ

автор:Дума

visibility 718

/ брой: 173

ЕК отлага 19-ия пакет санкции срещу Русия

автор:Дума

visibility 627

/ брой: 173

47% от македонците не одобряват поетия курс

автор:Дума

visibility 604

/ брой: 173

Накратко

автор:Дума

visibility 560

/ брой: 173

Банализмите на психодясното

автор:Александър Симов

visibility 632

/ брой: 173

За образованието

visibility 629

/ брой: 173

Слънчевото дете на българската поезия

visibility 634

/ брой: 173

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ