19 Юли 2025събота18:22 ч.

Локо Пд взе швейцарец

/ брой: 28

автор:Дума

visibility 500

Локомотив Пловдив подписа договор с Валентино Пулиезе. Срокът на контракта му е за период от 2 години. Това е второ ново попълнение за Локомотив, като преди дни Миховил Клапан също подписа с „черно-белите“.

Валентино Пулиезе е роден на 18.07.1997 в Швейцария и играе на позицията полузащитник. Минал е през школите на Грасхопър, Базел, Цюрих и Санкт Гален. Състезавал се е за отборите на Вил и Шафхаузен. За последно е играл за швейцарския Киасо.

„Щастлив съм да бъда част от Локомотив. Клуб с богата история и много голяма фенска маса. Ще направя всичко възможно, за да мога да помогна на Локомотив. Знам, че сега предстои дербито с Ботев Пловдив. Очаквам да играем добре и да се поздравим с победата“, заяви Пулиезе.

С 14% повече са банкрутите на фирми у нас

автор:Дума

visibility 6009

/ брой: 131

Чуждите инвестиции нарастват с 47 на сто

автор:Дума

visibility 5616

/ брой: 131

Сред първите в ЕС сме по поскъпване на имотите

автор:Дума

visibility 7006

/ брой: 131

Испания има полза от мигрантите

автор:Дума

visibility 6388

/ брой: 131

Украйна ще мобилизира и мъже над 60 години

автор:Дума

visibility 6074

/ брой: 131

Четири държави отказаха да купуват оръжие от САЩ

автор:Дума

visibility 6157

/ брой: 131

Накратко

автор:Дума

visibility 5800

/ брой: 131

Касапинът на протест

автор:Александър Симов

visibility 6074

/ брой: 131

Трагедията мигранти

автор:Таня Глухчева

visibility 6311

/ брой: 131

Силата на корените ни вдъхновява

автор:Ина Михайлова

visibility 6817

/ брой: 131

За какво ЕС ще изхарчи 2 трилиона евро... Евентуално

автор:Дума

visibility 6362

/ брой: 131

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ