12 Септември 2025петък16:47 ч.

Легло само за секс създадоха в Италия

/ брой: 212

автор:Дума

visibility 2417

Италиански производител на матраци създаде специално легло за секс, а не за спане, съобщи БТА, позовавайки се на "Ориндж нюз". Матракът е със специални дръжки, които да помагат на партньорите, когато страстите се разгорят. Малко под средата му има специално проектирана вдлъбнатина, в която мъжете да слагат коленете си за по-добро сцепление. Пружините му са особено силни и дават добър отскок дори и на най-мързеливите хора.
"Изследвания показват, че около 70% от мъжете и жените не са доволни от секса или имат някакъв проблем. Исках да направя нещо, което да им помогне, защото повечето легла са създадени за сън, а не за любов", сподели Паоло Тонели, собственик на компанията "Сонифлекс".

Процесът на присъединяване към еврото няма да е лек

автор:Дума

visibility 306

/ брой: 170

Димитър Радев за първи път на заседание на ЕЦБ

автор:Дума

visibility 303

/ брой: 170

Предупреждават ни за опасни храни от чужбина

автор:Дума

visibility 349

/ брой: 170

Задава се хаос със сметките за парно

автор:Дума

visibility 318

/ брой: 170

Показно убийство на привърженик на Тръмп

автор:Дума

visibility 324

/ брой: 170

Учебната година в Гърция започна с протести

автор:Дума

visibility 317

/ брой: 170

Ким Чен Ун подготвя дъщеря си за лидер

автор:Дума

visibility 347

/ брой: 170

НАТО няма да активира член 5

автор:Дума

visibility 273

/ брой: 170

Истинска памет

автор:Александър Симов

visibility 310

/ брой: 170

Диагноза - русофобия

автор:Боян Бойчев

visibility 303

/ брой: 170

Драма с класов привкус

автор:Юрий Борисов

visibility 314

/ брой: 170

Приложима ли е четиридневна работна седмица в България

visibility 317

/ брой: 170

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ