18 Септември 2025четвъртък09:52 ч.

Снимка БТА, Вкаралият изравнителния гол Йошко Гвардиол (вдясно) се опитва неуспешно да блокира удар на Ерлинг Холанд при 1:1 на РБ Лайпциг с Ман Сити

Лайпциг спъна Ман Сити

/ брой: 38

автор:Дума

visibility 703

РБ Лайпциг и Манчестър Сити си поделиха по едно полувреме, за да завършат 1:1 и да оставят развръзката в 1/8-финала от Шампионската лига за реванша в Англия. Гостите доминираха до почивката и логично поведоха чрез Риад Марез (27), но след паузата домакините се подобриха значително и заслужено изравниха чрез хърватина Йошко Гвардиол (70). Така немците спряха големия фаворит за отличието, който почти беше обезоръжен на "Ред Бул Арена".

"На реванша може да полудея и да играем с девет нападатели. Те бяха с наведени глави. Казах им: Защо сте с наведени глави? Вдигнете ги, играхте много добре", обяви мениджърът на Сити Пеп Гуардиола.

В другия мач Интер надви у дома Порто с 1:0. Белгиецът Ромелу Лукаку (86) вкара единственото попадение, малко след като гостите от Португалия останаха с човек по-малко.

Скандални разлики в цените от борсата до магазина

автор:Дума

visibility 1443

/ брой: 173

Финансовото министерство пласира ДЦК за 300 млн. лева

автор:Дума

visibility 1285

/ брой: 173

Бум в търсенето на екзотични валути

автор:Дума

visibility 1106

/ брой: 173

Младите българи предпочитат да инвестират в акции, а не в имоти

автор:Дума

visibility 1368

/ брой: 173

Израел удари Газа с цялата си мощ

автор:Дума

visibility 1301

/ брой: 173

ЕК отлага 19-ия пакет санкции срещу Русия

автор:Дума

visibility 1087

/ брой: 173

47% от македонците не одобряват поетия курс

автор:Дума

visibility 1066

/ брой: 173

Накратко

автор:Дума

visibility 1128

/ брой: 173

Банализмите на психодясното

автор:Александър Симов

visibility 1364

/ брой: 173

За образованието

visibility 1222

/ брой: 173

Слънчевото дете на българската поезия

visibility 1263

/ брой: 173

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ