05 Ноември 2025сряда04:12 ч.

Кузманов отпадна на US Open

/ брой: 164

автор:Дума

visibility 353

Втората ракета на България Димитър Кузманов (№231)не успя да прескочи I кръг на квалификациите и на последния турнир от Големия шлем за сезона US Open. Пловдивчанинът загуби с 6:7 (2), 4:6 от първата ракета на Румъния Мариус Копил (№228), който го отстрани с 6:4, 6:3 и в I кръг на пресявките на "Уимбълдън". Този път пловдивчанинът се противопостави още по-сериозно на румънеца, финалист на "София Оупън 2018". В деветия гейм Мико имаше сетбол, но го пропусна и предаде сета в тайбрек. Във втората част Кузманов поддържаше баланса до 4:5, но допусна грешка при смач в решителен момент и загуби за 1:56 ч.
Снощи Виктория Томова (№117) срещна в I кръг на квалификациите Грейс Мин (САЩ, №165), а Изабелла Шиникова (№226) игра с Ханна Чанг (САЩ, №270). В основната схема започват Григор Димитров (№18) и Цветана Пиронкова (№107).

Водата може да поскъпне с 200% в някои общини

автор:Дума

visibility 767

/ брой: 206

Домбровскис: Няма опасност от недостиг на горива в ЕС

автор:Дума

visibility 798

/ брой: 206

Пускат парното в София от днес

автор:Дума

visibility 859

/ брой: 206

Спират движението по Дунав мост край Русе

автор:Дума

visibility 793

/ брой: 206

ЕК призова Скопие да признае българите

автор:Дума

visibility 805

/ брой: 206

Доналд Тръмп: Дните на Мадуро като президент са преброени

автор:Дума

visibility 919

/ брой: 206

Изборен крах за СДСМ в Северна Македония

автор:Дума

visibility 828

/ брой: 206

В Одрин ще подготвят кадри за Бургас

автор:Дума

visibility 837

/ брой: 206

Милионерът извънземно

автор:Александър Симов

visibility 792

/ брой: 206

Проблеми в системата

автор:Таня Глухчева

visibility 738

/ брой: 206

Неизолирани случаи

автор:Симеон Николов

visibility 757

/ брой: 206

Сетила се Урсула да дойде на българския акъл

visibility 938

/ брой: 206

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ