21 Февруари 2026събота14:19 ч.

Това, което Крум Зарков не вижда...

Крум Зарков пред bTV: Глупост, под която няма да се подпиша

/ брой: 87

автор:Дума

visibility 3025

Ще се подпишете ли в подписката за референдум на БСП?

-  Не. Това е глупост, под която няма да се подпиша. 

- Как ще отговорите на въпроса: "Подкрепяте ли въвеждане на забрана за обучение, възпитание и пропаганда, свързани с промяна на пола и с концепции за друг пол, различен от мъжки и женски, сред деца и ученици в образователната система на България?

- Няма да отговоря на този въпрос, тъй като имам 2 деца - едното е на 5 и ходи в детска градина, а другото е на 10 и е в трети клас. Не съм видял някой да им казва, че трябва да си сменят пола. Не съм видял трета тоалетна. Не съм видял някой, който да им казва, че ще арестува родителите им, ако не им дадат шоколад. Това са неща, които не съществуват и аз нямам никакво намерение да им обръщам внимание. 

АЕЦ "Козлодуй" пропуснала ползи за 18 млн. лв. заради Шести блок

автор:Дума

visibility 2070

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 2660

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 2459

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 2639

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 1906

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 3194

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 3005

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 2809

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 3127

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 2152

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ