29 Април 2026сряда15:00 ч.

Кобрата потвърди за мач с Букър

/ брой: 194

автор:Дума

visibility 389

Кубрат Пулев потвърди, че ще се бие с бившия затворник Райдъл Букър. Двамата излизат на галавечер във Фресно, Калифорния, на 9 ноември. Кобрата, който е официален претендент за титлата на Международната боксова федерация (IBF), смята, че американецът не е за подценяване, но и не предизвиква притеснение у него.

"Няколко боксьори отказаха, но това е фактически човекът, който ще излезе срещу мен. Имам повече енергия от други мои съотборници. Перфектно е, всичко е супер. Здрав съм", обяви пред БНТ Пулев. При победа той ще излезе догодина срещу Анди Руис или Антъни Джошуа, които през декември ще спорят в реванш за световните титли.

"Този мач е изключително важен, защото ако загубя, няма да се бия за световната титла. Смятам, че в първата половина на 2020 г. такъв мач трябва да има. Но сега съм се концентрирал върху този противник, не подценявам никого. Ще изляза концентриран, ще бъда на 100% за победа, за да изкача предпоследното стъпало", заяви още Кобрата.

Ученик създаде AI робот от отпадъци

автор:Дума

visibility 58

/ брой: 78

Кратки новини

автор:Дума

visibility 65

/ брой: 78

Тръмп не харесва предложението за мир

автор:Дума

visibility 59

/ брой: 78

САЩ събират дарения за плащане на външния дълг

автор:Дума

visibility 60

/ брой: 78

Авиокомпании съкращават хиляди полети

автор:Дума

visibility 53

/ брой: 78

"Български срещи с Виетнам" в София

автор:Таня Глухчева

visibility 62

/ брой: 78

Търси се причина

автор:Мая Йовановска

visibility 66

/ брой: 78

Политическо фуего

visibility 55

/ брой: 78

Отвъд лошия сценарий

visibility 62

/ брой: 78

Пред БСП има дълъг и стръмен път

автор:Николай Шопов

visibility 55

/ брой: 78

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ