13 Юни 2025петък06:47 ч.

Коалиция "Почти"

/ брой: 105

автор:Александър Симов

visibility 1548

Александър Симов


"Почти сме установили, че този запис не може да се извърши от таблет вкъщи", изхърка тези дни ген. Атанас Атанасов и изръмжа на всички, които се съмняват в светлите евроатлантически пориви на бъдещия кабинет.

Това е някакво ново състояние на градското дясно. То изгълта Бойко Борисов, преглътна Делян Пеевски, забрави битката с корупцията и потъна в блатото на своите лъжи. И всичко това подлютено с алчен блясък за власт в очите. В името на тази власт те измамиха всички и заченаха поредното ГМО-уродче, което ще се упражнява в управлението.

Но понеже дори и тази отровна амнезия не се просмуква толкова бързо в мозъците на зомбирания им електорат, е необходим образ на врага - службите, путинистите, комунистите, националистите и кой ли още не. Сега те са жертвите - били ги записали службите. Те почти знаели това. 

Тази формулировка "почти" обаче е истинска радост. 

Това е като почти бременна жена. 

Почти политик. 

Почти морал между ГЕРБ и ПП. 

Почти невинен Бойко Борисов. 

Почти голям протест в София. 

Почти умерен сектант от ДБ.

Почти истина, че ще бъдат алтернатива.

С такива титани на мисълта и интригите този новия кабинет го чака светло бъдеще.

Почти светло бъдеще.

Австрия потресена от трагедията в Грац

автор:Дума

visibility 661

/ брой: 105

Електропроводите палят пожарите в Гърция

автор:Дума

visibility 696

/ брой: 105

Горещините стават норма за планетата ни

автор:Дума

visibility 652

/ брой: 105

Накратко

автор:Дума

visibility 560

/ брой: 105

Издънката

автор:Александър Симов

visibility 623

/ брой: 105

Не на продажбата на БДЖ!

автор:Чавдар Найденов

visibility 623

/ брой: 105

Време за приобщаване

visibility 630

/ брой: 105

Медиите клеветят Диляна Гайтанджиева

автор:Дума

visibility 658

/ брой: 105

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ