21 Февруари 2026събота21:55 ч.

Кметът на Гоце Делчев Владимир Москов се срещна с Любо Ганев

автор:Дума

visibility 18915

Кметът на община Гоце Делчев Владимир Москов проведе среща с председателя на Българската федерация по волейбол Любо Ганев. По време на разговора бяха обсъдени перспективите за развитие на волейбола в общината, възможностите за допълнително финансиране на спортните клубове, както и инициативи за модернизиране и разширяване на спортната инфраструктура.

Кметът поздрави председателя на федерацията Любо Ганев за успехите на националния отбор по време на световното първенство. Двамата си пожелаха успех на България в предстоящия четвъртфинален мач срещу САЩ.

АЕЦ "Козлодуй" пропуснала ползи за 18 млн. лв. заради Шести блок

автор:Дума

visibility 3200

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 4631

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 3897

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 4256

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 2817

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 4695

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 4509

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 4434

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 4941

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 3549

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ