05 Юни 2025четвъртък12:35 ч.

Израел побеждава, Байдън губи

/ брой: 225

автор:Дума

visibility 1533

Сегашното медийно пространство вече не е посветено на измъчваните израелци - то е изпълнено с кадри от Ивицата Газа, ужасно приличаща на разбития Мариупол. Броят на цивилните жертви е петцифрен, само агенцията на ООН за палестинските бежанци загуби повече от сто служители при израелските атаки.
Преди войната властта на Нетаняху висеше на косъм поради подозрения за корупция и атаките му срещу съдебната система. Затова той е заинтересован войната да продължи възможно най-дълго. Но личните му интереси не съвпадат с интересите на Америка. Байдън май не разбира това. В краткосрочен план Израел ще победи Хамас, но САЩ ще загубят информационната война.
Без да иска, Байдън направи великолепен подарък на Путин. Ситуацията в Близкия изток отклони вниманието от Украйна и попречи на отпускането на нова помощ за Киев.

България е готова да приеме еврото от 1 януари 2026 г.

автор:Дума

visibility 92

/ брой: 100

Иван Иванов оглави Държавната агенция за бежанците

автор:Дума

visibility 89

/ брой: 100

Борбата с насилието е водещ приоритет за кабинета

автор:Дума

visibility 84

/ брой: 100

Назначават още 220 чиновници в агроминистерството и ДФЗ

автор:Дума

visibility 86

/ брой: 100

Нови изисквания за телефоните в ЕС в сила от 20 юни

автор:Дума

visibility 87

/ брой: 100

България защити странджанския билков чай за пазара на ЕС

автор:Дума

visibility 95

/ брой: 100

Пчелари настояват да се намали интервалът за пръскания

автор:Дума

visibility 86

/ брой: 100

ЕС отлага мерки срещу Букурещ заради дефицита

автор:Дума

visibility 84

/ брой: 100

НАТО планира засилване на военната си мощ

автор:Дума

visibility 85

/ брой: 100

Мелони и Макрон преодоляха различията

автор:Дума

visibility 83

/ брой: 100

Накратко

автор:Дума

visibility 72

/ брой: 100

Непростимо

автор:Александър Симов

visibility 66

/ брой: 100

Нелеп пиар

visibility 81

/ брой: 100

Рестарт - тук и сега

автор:Дума

visibility 78

/ брой: 100

"Локалите" - насилници без кауза

автор:Юлия Кулинска

visibility 84

/ брой: 100

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ