18 Юли 2025петък09:42 ч.

Ищар иска 20 пъдпъдъчи яйца за концерта в София

/ брой: 124

автор:Дума

visibility 682

Изрично искане отправи Ищар Алабина към организаторите на концертите на звездата у нас - за шоуто в София да й набавят 20 пъдпъдъчи яйца. Те ще й помогнат да поддържа в перфектно състояние гласа си, за да изнесе цели два концерта на 5 юни в зала 1 на НДК. Билети за изявата на Ищар от 21 ч. на 5 юни бяха напълно разпродадени още преди месец, както ДУМА писа, и поради нестихващия интерес към събитието певицата се съгласи да направи същия ден още едно шоу от 18.30 ч. Билети за него все още има на цени от 30 до 60 лв. и ВИП места от 80 до 100 лв. Те могат да бъдат закупени от касите на НДК, разпространителската мрежа на Eventim, както и онлайн.
Турнето на Ищар в България ще започне тази вечер в Летния театър на Варна. Изпълнителката ще направи концерт и в Бургас, като там публиката ще я чуе на 4 юни.

Средствата по ПВУ за саниране са спасени

автор:Дума

visibility 2487

/ брой: 130

Словакия пак блокира санкции срещу Русия

автор:Дума

visibility 2463

/ брой: 130

Джорджеску остава под съдебен контрол

автор:Дума

visibility 2308

/ брой: 130

Париж отменя два официални празника

автор:Дума

visibility 2426

/ брой: 130

Пекин стопля отношенията с Брюксел

автор:Дума

visibility 2271

/ брой: 130

Възможности

автор:Александър Симов

visibility 2551

/ брой: 130

Ах, леглото

автор:Аида Паникян

visibility 2362

/ брой: 130

Пълен батак при хранилището за ядрени отпадъци

visibility 2230

/ брой: 130

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ