01 Май 2026петък16:03 ч.

Група "Сигнал" с безплатен концерт в Русе

/ брой: 80

автор:Дума

visibility 295

Концерт на любимците от група "Сигнал" ще закрие Пролетния панаир в Русе. Музикалното събитие ще се проведе на 1 май от 20 ч. в Парка на младежта и е подарък за русенци и гостите на града от организатора на панаира "Общински пазари" ЕООД.

Десетки хиляди жители на общината се радваха в рамките на две седмици на хубава музика, различни забавления и вкусна храна в русенския парк. Събитието продължи традицията от миналата година със съчетаването на панаир и фест. На 29 април от 20 ч. на откритата сцена на алея "Перистери" хитовете си ще представи актуалната звезда Тита. 

Пролетният панаир се организира за втора поредна година. На обща площ от 3000 кв. метра в парка са разположени десетки малки и големи съоръжения, тараби с различни стоки и традиционна балканска скара. Събитието се провежда с внимание към зелените площи около двете паркови алеи, които не се заемат.

Инфлацията в България стигна двегодишен връх

автор:Дума

visibility 2693

/ брой: 79

Онлайн магазините масово мамят с намаления

автор:Дума

visibility 3007

/ брой: 79

Световната банка очаква 24% скок в цените на енергията през 2026 г.

автор:Дума

visibility 2776

/ брой: 79

ПЪРВИ МАЙ И ПАЛЕСТИНА

автор:Дума

visibility 670

/ брой: 80

Обща стачка блокира Гърция навръх 1 май

автор:Дума

visibility 3340

/ брой: 79

"Стига!" е нашата граница

автор:Дума

visibility 730

/ брой: 80

140 години от първия 1 май

автор:Велислава Дърева

visibility 856

/ брой: 80

dВЕРСИЯ - да се намесиш в проблема

автор:Дума

visibility 711

/ брой: 80

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ