18 Юли 2025петък23:56 ч.

Футболна врата падна върху 8-годишно дете в Кюстендил

автор:Дума

visibility 346

Осемгодишно дете пострада по време на игра на футболното игрище в Кюстендил, след като една от вратите падна върху главата му.
Момчето се е отървало с три шева. Няма сериозни травми, нито сътресение на мозъка, съобщава Дарик радио. След обстойни изследвания в болница, детето е освободено за домашно лечение./Снимка Дарик/
Подвижната врата падна върху главата му. Гледах до непрекъснато, но се случи, каза бабата на момчето Красимира Тодорова.
Нейна приятелка подала сигнал за случилото се в Община Кюстендил.
По информация на Дарик, всички врати на подобни детски площадки са застопорени, но явно в този случай планката е била счупена, за да падне вратата. Кюстендилци коментират, че често децата ползват вратите за люлки, като хамак.
 Проблемната футболна врата от игрището на ул. “Георги Тертер” е вече отстранена и след ремонт ще бъде върната и отново закрепена за площадката.
 

С 14% повече са банкрутите на фирми у нас

автор:Дума

visibility 692

/ брой: 131

Чуждите инвестиции нарастват с 47 на сто

автор:Дума

visibility 654

/ брой: 131

Сред първите в ЕС сме по поскъпване на имотите

автор:Дума

visibility 700

/ брой: 131

Испания има полза от мигрантите

автор:Дума

visibility 642

/ брой: 131

Украйна ще мобилизира и мъже над 60 години

автор:Дума

visibility 679

/ брой: 131

Четири държави отказаха да купуват оръжие от САЩ

автор:Дума

visibility 630

/ брой: 131

Накратко

автор:Дума

visibility 583

/ брой: 131

Касапинът на протест

автор:Александър Симов

visibility 677

/ брой: 131

Трагедията мигранти

автор:Таня Глухчева

visibility 653

/ брой: 131

Силата на корените ни вдъхновява

автор:Ина Михайлова

visibility 759

/ брой: 131

За какво ЕС ще изхарчи 2 трилиона евро... Евентуално

автор:Дума

visibility 642

/ брой: 131

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ