20 Февруари 2026петък15:52 ч.

Французин измести Бил Гейтс по богатство

/ брой: 214

автор:Дума

visibility 593

Бил Гейтс загуби второто място в класацията на най-богатите хора в света от френски бизнесмен, пише "Форбс". Основателят на Microsoft е изместен от президента на групата на Louis Vuitton Moet Hennessy - Бернар Арно. Богатството му вече се оценява на 107 милиарда долара. Гейтс го следва със сумата от 106,8 милиарда. Основателят на Amazon Джеф Безос все още оглавява списъка с общо 112,4 милиарда долара.

През юни състоянието на Арно надхвърли 100 милиарда долара за първи път и той влезе в челната тройка в класацията, присъединявайки се към Гейтс и Безос. Месец по-късно, според Bloomberg Billionaires Index, французинът временно изпревари интернет магната, който за първи път в 7-годишната история на индекса на милиардерите падна на трето място.

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 630

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 586

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 615

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 641

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 624

/ брой: 35

Доживотен затвор за експрезидента на Южна Корея

автор:Дума

visibility 624

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 644

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 575

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 573

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 618

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ