14 Юни 2025събота04:37 ч.

Емил Георгиев: Левицата е за социална и сигурна държава

/ брой: 186

автор:Дума

visibility 303

Левицата винаги е била за социална и сигурна държава в името на трудещите се хора, майките с деца, на безработните и пенсионерите, заяви вторият в листата на БСП в 25 МИР в София Емил Георгиев по БСТВ. По думите му това е отговорна политика в тежката ситуация. При срещата ми с ръководството на Съюза на пенсионерите те декларираха, че застават зад нашите политики и призовават избирателите да гласуват с номер 28, поясни Георгиев. 

По думите му трябва да се въведат две тарифи на плащане на цените на електроенергия. Георгиев е амбициран чрез Закона за енергетиката да бъдат решени проблемите с издевателствата на "Топлофикация София".

"В тази кампания коалицията влязохме с нагласата да постигнем добър резултат. По този начин ще дадем своя принос за извеждане на стабилно парламентарно мнозинство и сформиране на стабилно правителство, но в никакъв случай с ГЕРБ и ДПС", категоричен е Георгиев.

 


Последвайте или харесайте в-к "ДУМА" във ФЕЙСБУК   --> ТУК <--

Споделяйте нашите публикации.

 

 

 

 

Принципно

автор:Ина Михайлова

visibility 1025

/ брой: 106

Птеродактилите на прехода

автор:Александър Симов

visibility 804

/ брой: 106

Македонският цирей се разраства

visibility 827

/ брой: 106

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ