06 Юни 2025петък23:37 ч.

ДПС избра Пеевски и Чакъров за лидери

/ брой: 38

автор:Дума

visibility 4807

Председателският пост на ДПС ще бъде разделен между Делян Пеевски и Джевдет Чакъров. Двамата бяха избрани единодушно от делегатите на Националната конференция на ДПС.
Двете кандидатури са гласувани анблок.
Според партията на конференцията са присъствали 910 делегати и над 350 гости от партии, европейски и световни либерални представители, дипломати, представители на вероизповеданията.
От ДПС съобщиха, че е бил избран и нов Централен съвет.
Откритата част на конференция продължи около три часа. В приветствието си до партийния актив лидерът на ДПС Ахмед Доган се обяви против провеждане на предсрочни парламентарни избори през юни. "Трябва да ни е ясно, че едни предсрочни парламентарни избори по формулата "2 в 1" може допълнително да дестабилизират страната и да предизвикат наказателен вот с непредвидими последици", предупреди Доган.

Тръмп и Путин обсъдиха Украйна

автор:Дума

visibility 751

/ брой: 101

Румъния иска да приеме център по сигурността

автор:Дума

visibility 790

/ брой: 101

Гърция затяга контрола по пътищата

автор:Дума

visibility 773

/ брой: 101

Накратко

автор:Дума

visibility 698

/ брой: 101

Долу ръцете!

автор:Александър Симов

visibility 796

/ брой: 101

Не на конфронтацията с Русия!

visibility 917

/ брой: 101

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ