10 Юли 2026петък22:44 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Бурен вятър затвори пристанищата в Бургас

автор:Дума

visibility 1108

Всички пристанища в Бургаския залив са затворени за маневриране поради силен вятър. Това сочи справка в сайта на ДП "Пристанищна инфраструктура".

Оранжев код за силно вълнение и вятър над морето е обявен за област Бургас за днешния ден, съобщи "Фокус". Предупреждението е за вятър над морето със скорост около 14 - 19 м/с (7 - 8 бала по Бофорт) с пориви до 20 - 24 м/с (8 - 9 бала по Бофорт). Вълнението на морето ще е около 4 - 5 бала.

В областите Добрич и Варна е обявен жълт код за силен вятър над морето и силно вълнение. Там се очаква вятърът от север да достигне до 14 - 19 м/с (7 - 8 по Бофорт) с пориви 20 - 24 м/с (8 - 9 по Бофорт). Вълнението на морето ще е около 4 бала.

Над 72% от руснаците одобряват Путин

автор:Дума

visibility 998

Снимка на деня - 10.07.2026 г.

автор:Дума

visibility 939

Гърция намалява цените на горивата през лятото

автор:Дума

visibility 1049

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ