22 Юли 2025вторник20:23 ч.

БСП зарадва с козунаци и яйца социални центрове в Перник

автор:Дума

visibility 815

Традиция стана всяка година по случай Великден областният и общинският съвет на БСП и младите социалисти в Перник да даряват козунаци, яйца и сладкиши на домове за деца, кризисни центрове и социални институции.
Лидерът на левицата в града Кирил Леоновнов заедно с членове на ръководството на партията, новоизбраният председател на МО Йордан Малинов и младежи посетиха Кризисния център в кв. „Калкас“, центъра за настаняване от семеен тип в кв. „Драгановец“, защитеното жилище на ул. „Луганск“, дома в кв. „Варош“ и клуба на жени – пенсионери към БЧК и ги поздравиха с празниците.
В разговорите с тях стана ясно, че държавната социална политика не допринася достатъчно за доброто развитие на  социалните институции. В тях има належаща нужда от таблет, принтер, спално бельо, санитарни консумативи.
Социалиститеот БСП поеха ангажимент за решаване на проблемите. Необходима е много по-отговорна и финансово обезпечена държавна политика в социалната сфера и по-голяма грижа за хората, изпаднали в беда, заяви Кирил Леонов.

Фалшиви сайтове продават скъпи винетки

автор:Дума

visibility 1079

/ брой: 133

Пожари в Киев след руски удар

автор:Дума

visibility 881

/ брой: 133

Гореща вълна в Европа

автор:Дума

visibility 1120

/ брой: 133

Управляващите в Токио вече нямат мнозинство

автор:Дума

visibility 1360

/ брой: 133

Накратко

автор:Дума

visibility 1009

/ брой: 133

Съчувствие

автор:Таня Глухчева

visibility 1038

/ брой: 133

В разрез със закона

visibility 1250

/ брой: 133

Нужни са промени

visibility 821

/ брой: 133

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ