11 Юли 2026събота16:50 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

БСП-Варна: Ще се включим в протеста на рибари, хотелиери, екоорганизации и варненци против изграждането на перки в морето

автор:Дума

visibility 9019

БСП-Варна ще се включи в протеста на рибари, хотелиери, екоорганизации и варненци против изграждането на перки в морето.

Отново изразяваме категоричната си позиция, че сме против приемането на лобистки закон, който вносителите му (ПП-ДБ, ГЕРБ и ДПС) замаскирано се опитват отново да „вкарат“ чрез кръгли маси и дискусии, опитвайки се да преобърнат общественото мнение.

Припомняме, че по предложение на Димитър Чутурков, общински съветник от Коалиция „БСП за България“, ОбС-Варна на свое заседание взе решение за подкрепа на местния бизнес в борбата срещу изграждането на вятърни електроцентрали в акваторията на Черно море.  Затова ни изненадва и факта, че лично кмета на Варна, Благомир Коцев, ще открие нарочна среща по темата, организирана от Центъра за изследване на демокрацията утре.

Протестът ще се проведе на 18.03.24 г.(понеделник) от 9:30 ч. пред хотел „Рослин Димят“, където е мястото на дискусията.

Над 72% от руснаците одобряват Путин

автор:Дума

visibility 2841

Снимка на деня - 10.07.2026 г.

автор:Дума

visibility 2836

Гърция намалява цените на горивата през лятото

автор:Дума

visibility 2872

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ