20 Февруари 2026петък20:15 ч.

БСП с писмо до Гешев за границата с Турция

Бойко Борисов се прави на добрия Дядо Мраз, а не подкрепя социалните ни мерки, заяви Корнелия Нинова

/ брой: 220

автор:Дума

visibility 515

БСП изпрати писмо до главния прокурор Иван Гешев, в което настоява за отговор какво се случва с разследването за неефективното строителство на оградата с Турция по стар сигнал на социалистите отпреди 5 години. "По това време управляваше ГЕРБ. Ще понесе ли някой отговорност за корупционните схеми? Борисов да си помисли какво е свършил, вместо да се прави на герой, построил едва ли не Китайската стена, заяви Корнелия Нинова. Нужни са драконовски мерки за борба с каналджийството и затова БСП внесе промени в НК, подчерта Нинова.

"Бойко Борисов популистки говори едно и се прави на добрия Дядо Мраз. Уж е добър и диалогичен, а реалистично няма такъв ефект", поясни Нинова след срещата с ГЕРБ за бюджета. "От него чухме, че ще преговаря с БСП и ще подкрепи социалния пакет и програма на БСП. На срещата стана ясно, че според ГЕРБ чакаме редовно правителство и то да си реши какъв бюджет да има. Сега да продължим старите мерки, няма нужда от увеличаване на социалните разходи", разясни Нинова резултата от срещата.

 


Последвайте или харесайте в-к "ДУМА" във ФЕЙСБУК   --> ТУК <--

Споделяйте нашите публикации.

 

 

 

 

АЕЦ "Козлодуй" пропуснала ползи за 18 млн. лв. заради Шести блок

автор:Дума

visibility 1071

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 977

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 931

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 1071

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 1009

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 1002

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 1081

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 994

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 968

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 983

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ