13 Юни 2025петък07:44 ч.

Борисова избързала с концепцията, а Константинов бил човек на ДСБ

/ брой: 227

автор:Дума

visibility 277

Основната причина, която провокира оставката на проф. Анна-Мария Борисова, е, че тя прибърза много и оповести концепцията за по-добро здравеопазване, без тя да бъде обсъдена с правителството. Това заяви вчера Искра Фидосова, председател на правната комисия в парламента и съпредседател на ПГ на ГЕРБ. Провеждат се непрекъснато срещи с членовете на комисиите по здравеопазването, по бюджет и финанси, с други представители на парламентарни групи, идеята е да се уточнят следващите стъпки за продължаване на здравната реформа, каза Фидосова.
От Кюстендил ни съобщиха, че д-р Стефан Константинов е лидер на ДСБ в града, обяви Христина Христова, председател на НДСВ. Тя смята, че затова Синята коалиция така уклончиво коментира вота на недоверие към правителството. ГЕРБ и Борисов отстъпват влияние в здравеопазването на Иван Костов, смята Христова. Според нея най-големият гръб на управляващите от ГЕРБ е "Атака", което правело много лошо впечатление в Европа заради крайния национализъм на Сидеров.
Проверка на ДУМА показа, че Стефан Константинов е бил кандидат за общински съветник на местните избори през 2007 г. в листата на Коалиция "Иициатива за Кюстендил-Осогово" и е един от учредителите й.
 

Австрия потресена от трагедията в Грац

автор:Дума

visibility 661

/ брой: 105

Електропроводите палят пожарите в Гърция

автор:Дума

visibility 696

/ брой: 105

Горещините стават норма за планетата ни

автор:Дума

visibility 652

/ брой: 105

Накратко

автор:Дума

visibility 560

/ брой: 105

Издънката

автор:Александър Симов

visibility 623

/ брой: 105

Не на продажбата на БДЖ!

автор:Чавдар Найденов

visibility 623

/ брой: 105

Време за приобщаване

visibility 630

/ брой: 105

Медиите клеветят Диляна Гайтанджиева

автор:Дума

visibility 658

/ брой: 105

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ