11 Юли 2026събота00:50 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Биха левскарчета след юношески мач

/ брой: 163

автор:Дума

visibility 2892

Батални сцени се разразиха след мача Национал - Левски от III кръг на Елитната група до 17 години, завършил 2:1 на терена на НСА. "След края му без причина вратарят на Национал Стефан Михайлов налита на бой и нанася средна към тежка телесна повреда на наш футболист. В опит да го защитят, други негови съотборници биват също нокаутирани с прекомерна агресия. Александър Йовчев е със счупен нос, Кирил Манчев е с аркада на веждата и 5 шева след посещение в болница, а Стоян Лазаров е с разбита уста.
Защо ФК Национал не е осигурил охрана на срещата, каквото е тяхното задължение? Кой позволява на вратар да се изживява като състезател по ММА? Къде е треньорът на домакините Живко Петков и по този начин ли възпитаваме подрастващите? Кой позволява на президента на ФК Национал Благомир Муртин да се държи като мутра в зората на демокрацията, да атакува съдии и съперници? Настояваме за бърза и категорична реакция от БФС и за най-строги наказания за всички агресори, както и за клуба-домакин", написаха "сините" до БФС.

Над 72% от руснаците одобряват Путин

автор:Дума

visibility 1380

Снимка на деня - 10.07.2026 г.

автор:Дума

visibility 1353

Гърция намалява цените на горивата през лятото

автор:Дума

visibility 1325

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ