01 Май 2026петък18:06 ч.

БФС глоби "сини" и "червени" с 16 600 лв.

/ брой: 202

автор:Дума

visibility 1664

БФС глоби с общо 16 600 лв. Левски и ЦСКА след "вечното дерби", спечелено от тима на Станислав Генчев с 1:0. "Червените" отнесоха 9300 лв. от Дисциплинарната комисия, а "сините" - 7300 лв. Санкциите са за различни провинения на феновете.
Най-голямата част от глобата за символичните гости е за псувни по официални лица - 3000 лв. Другите суми са за нерегламентирано използване на факли, димки, възпламеняване на бомбички, хвърлени на пистата, и последващо спиране на играта. БФС задължава ръководството на ЦСКА да възстанови щетите на Националния стадион, нанесени от гамените.
Левски е санкциониран за почти същите провинения. "Сините" ще трябва да платят 2000 лв. за "издигнат плакат с неприемливо съдържание".
От кръга ЦСКА 1948 и Септември отнесоха по 3000 лв. глоба, Ботев Пд - 2500, а Локо Пд - 300.
За непристойно поведение наставникът на Черно море Илиан Илиев е санкциониран с 800 лв. и с "предупреждение". Националният селекционер скочи на рефера Денислав Сталев след 1:0 над опашкаря Хебър.

Инфлацията в България стигна двегодишен връх

автор:Дума

visibility 2693

/ брой: 79

Онлайн магазините масово мамят с намаления

автор:Дума

visibility 3007

/ брой: 79

Световната банка очаква 24% скок в цените на енергията през 2026 г.

автор:Дума

visibility 2776

/ брой: 79

ПЪРВИ МАЙ И ПАЛЕСТИНА

автор:Дума

visibility 670

/ брой: 80

Обща стачка блокира Гърция навръх 1 май

автор:Дума

visibility 3340

/ брой: 79

"Стига!" е нашата граница

автор:Дума

visibility 730

/ брой: 80

140 години от първия 1 май

автор:Велислава Дърева

visibility 856

/ брой: 80

dВЕРСИЯ - да се намесиш в проблема

автор:Дума

visibility 711

/ брой: 80

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ