20 Февруари 2026петък21:06 ч.

Асен Василев е скептичен, че ще има съставено правителство

автор:Дума

visibility 1286

Разговорите с ГЕРБ във вторник не са крачка назад, каза по Нова ТВ съпредседателят на "Продължаваме Промяната" Асен Василев.

Още в деня на изборите казахме, че сме готови да преговаряме открито по 16 приоритета, но срещи за подкрепа на правителство отказваме, посочи Василев. Имаме фундаментално разминаване с ГЕРБ как се харчат пари, допълни той.

Стана ясно, че ГЕРБ нямат мнозинство. Ако имаха такова, щеше да има правителство, а Росен Желязков да е председател на парламента, посочи Василев. Според него шансът да отиде мандат в ДБ е почти нулев. На България ѝ трябва правителство, но съм скептичен, че ще има, посочи Асен Василев и припомни, че е проблем това, че няма вкаран бюджет в парламента.

Разцепление в ПП няма, каза още той и заяви, че монолитното партийно поведение е нездравословно.

 


Последвайте или харесайте в-к "ДУМА" във ФЕЙСБУК   --> ТУК <--

Споделяйте нашите публикации.

 

 

 

 

АЕЦ "Козлодуй" пропуснала ползи за 18 млн. лв. заради Шести блок

автор:Дума

visibility 1071

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 977

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 931

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 1071

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 1009

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 1002

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 1081

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 994

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 968

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 983

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ