01 Април 2026сряда05:59 ч.

Артисти разказват за най-трудната и най-смешната тема

Цветана Манева и звездният актьорски състав на "За любовта..." се завръщат във Варна на 31 август

/ брой: 161

автор:Дума

visibility 3190

След няколко години, в които спектакълът неизменно предизвиква възторг из цялата страна, "За любовта..." отново ще зарадва варненската публика. На 31 август, под откритото небе на Летния театър край морето, зрителите ще имат възможност да се потопят в едно незабравимо театрално преживяване.
Със специално създадена сценография за тази магична сцена, с нови текстове и с изключителен актьорски състав, представлението обещава да развълнува, разсмее и остави траен отпечатък у всеки, който стане част от него.
На сцената ще видим обичаните: Цветана Манева, Александър Сано, Радина Кърджилова, Дарин Ангелов, Петър Антонов, Боряна Братоева, Ана Пападопулу, Йордан Ръсин, Лилия Маравиля и Силвия Петкова.
"За любовта..." е спектакъл, който с много хумор, нежност и откровение разказва за най-трудната и същевременно най-смешната тема - любовта. Авторката Яна Борисова от години разбива стереотипите, като говори за копнежите, тайните и признанията без цензура и задръжки - по начин, който веднага достига до сърцата на публиката.
Този път представлението ще се играе под звездите и със специално подбрана музика, изпълнена на живо от маестро Милен Кукошаров, което ще превърне вечерта в още по-магично и интимно преживяване, казват организаторите.
"За любовта..." е ужасно смешен, нежен и докосващ разговор, който доказва, че никога не можеш да се изложиш, когато говориш за любов.

Последен ден за 5% отстъпка от данъците

автор:Дума

visibility 542

/ брой: 59

490 кг отпадъци се падат на човек у нас

автор:Дума

visibility 760

/ брой: 59

Руски танкер стигна до Куба

автор:Дума

visibility 615

/ брой: 59

Конфликтите по света блокират полетите

автор:Дума

visibility 554

/ брой: 59

"Политико": Унгария може да бъде изключена от ЕС

автор:Дума

visibility 558

/ брой: 59

Мадрид затвори небето за удари по Иран

автор:Дума

visibility 570

/ брой: 59

Фабрика за катастрофи

автор:Александър Симов

visibility 603

/ брой: 59

БСП заслужава доверието на хората

автор:Александър Симов

visibility 583

/ брой: 59

СПТ?! Значението на буквите и на думите

visibility 635

/ брой: 59

Родопите се нуждаят от силна държава

автор:Ина Михайлова

visibility 723

/ брой: 59

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ