16 Юли 2025сряда19:53 ч.

Антъни Иванов е със спрени права

/ брой: 96

автор:Дума

visibility 345

Топ плувецът ни Антъни Иванов е със спрени състезателни права, след като е нарушил правилата на Международната антидопингова агенция (УАДА) и три пъти не е бил намерен на заявеното местонахождение.

Той е студент в САЩ, но е подал молба да даде обяснения пред Комисията на българския Антидопингов център, за да обясни причините за неявяването си.

При три нарушения за подаване на информация за местонахождение всеки спортист е заплашен от забрана за участие в състезания за период между 12 и 24 месеца.

Тръмп плаши Русия с "тежки мита"

автор:Дума

visibility 385

/ брой: 129

Лавров се срещна със Си Дзинпин

автор:Дума

visibility 379

/ брой: 129

Разследват евродепутат, за когото Аушвиц е "фейк"

автор:Дума

visibility 399

/ брой: 129

Символ

автор:Александър Симов

visibility 389

/ брой: 129

Приключи ли терапията

автор:Евгени Гаврилов

visibility 382

/ брой: 129

Епични провали

visibility 394

/ брой: 129

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ