20 Февруари 2026петък22:43 ч.

Палитра

39 автори омайват с многообразие от стилове

/ брой: 176

автор:Дума

visibility 1439

Фестивалът на съвременната българска керамика е ежегодна изложба, която може да се посети до 27 септември в зала "Райко Алексиев", ул. "Раковски" 125. Тя представя оригинални творби на български художници, създадени през последните три години. Форумът е отворен за всички артисти, работещи с керамични материали. 

Участват 39 автори от различни поколения, които показват многообразие от стилове и техники. Наред с артистичните, скулптурни творби, са подредени и изящни утилитарни предмети за всекидневието. В рамките на проявата специално представена ще бъде известната керамичка Антонина Конзова (р. 1939 г.).

АЕЦ "Козлодуй" пропуснала ползи за 18 млн. лв. заради Шести блок

автор:Дума

visibility 1206

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 1140

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 1045

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 1214

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 1152

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 1201

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 1241

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 1153

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 1181

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 1087

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ