05 Февруари 2025сряда13:52 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за онлайн изданието на вестник „ДУМА“ в PDF формат - в редакцията или на имейл abonament@duma.bg: 12 месеца - 105 лв., 6 месеца - 55 лв., 3 месеца - 30 лв., 1 месец - 10 лв. АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ 2025 година - каталожен номер 6: „Български пощи“ АД; „Доби прес“ ЕООД ; в редакцията на "ДУМА". Цени: 9 месеца - 153 лв., 6 месеца - 102 лв., 3 месеца - 51 лв., 1 месец - 18 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

20 от Левски в Швеция

Ясен Петров се надява на добър резултат в първия мач с Калмар

/ брой: 172

автор:Дума

visibility 1261

Старши треньорът на Левски Ясен Петров качи 20 футболисти на чартъра за Швеция. Днес от 20.30 ч. "сините" гостуат на Калмар в първи мач от III предварителен кръг на Лига Европа. Спецът, известен с прякора Пловдивският Джанини, заяви, че отборът ще гони максимално добър резултат в първата среща с шведите.
"Нашето мнение е, че Левски е подготвен. Всички мачове са важни оттук нататък, така че това е първата от поредицата важни срещи, които нашият тим трябва да изиграе. Ще опитаме да се завърнем с добър резултат, по-възможност това да е победа. ", заяви Петров. Щабът му е събрал достатъчно информация за противника. За него Калмар е стабилен отбор, който се опитва донякъде да играе футбол. "Съперникът влиза много мъжки в единоборствата, но ние отиваме с ясната мисъл да се представим добре още в първата среща. Нашето желание е Левски да изглежда еднакво добре както на собствен терен, така и на чужд терен. Ще отидем и ще опитаме да играем футбол", допълни Петров, но отказа да обяви стартовия си състав.
Украинският Металург Донецк най-сетне е превел парите за трансфера на бразилеца Зе Соарес и в петък те вече ще бъдат в касата на клуба, съобщи изпълнителният директор Константин Баждеков, който все пак тръгна с отбора за Швеция.

Данъците няма да се променят през тази година

автор:Дума

visibility 331

/ брой: 23

Очакват пик в цените на храните през март

автор:Дума

visibility 319

/ брой: 23

"Газпром" закрива бензиностанциите си у нас

автор:Дума

visibility 306

/ брой: 23

Фокусите свършиха, трябва да се стягат коланите

автор:Дума

visibility 342

/ брой: 23

Отложиха митата за Мексико и Канада

автор:Дума

visibility 290

/ брой: 23

Санторини се тресе, над 6000 евакуирани

автор:Дума

visibility 317

/ брой: 23

Салвадор приема от САЩ "опасни престъпници"

автор:Дума

visibility 295

/ брой: 23

Тръмп поиска украинските редки метали

автор:Дума

visibility 274

/ брой: 23

Синдромът на лакея

автор:Александър Симов

visibility 277

/ брой: 23

Трябва нов рестарт

/ брой: 23

Чак сега го осъзнават

visibility 239

/ брой: 23

МОЯТ ПЛАН: ЗА СИЛНА БСП! ЗАЕДНО!

автор:Дума

visibility 296

/ брой: 23

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ