02 Май 2026събота15:43 ч.

„Пирогов“ уволни Балтов

автор:Дума

visibility 492

Проф. Асен Балтов е бил уволнен като лекар от „Пирогов“. За това съобщи самият той във Фейсбук, а пред „Дарик“ разказа, че мотивите на новото ръковство били, че нямат желание да работят  него. 

Балтов в работи в най-голямата спешна болница в България от 21 години. Той се върнал от болничен на 13 септември. Бил е извикан от новия директор Иван Поромански, който му е съобщил, че не може и не иска да работи с него.

Припомняме, че на 14 юли проф. Балтов бе отстранен от директорския пост в „Пирогов“ след разкрития на здравнага каса, че болницата е усвоявала суми неправомерно и записвала фиктични пациенти.

Балтов беше изпълнителен директор на лечебното заведение от февруари 2017 г.

Инфлацията в България стигна двегодишен връх

автор:Дума

visibility 9410

/ брой: 79

Онлайн магазините масово мамят с намаления

автор:Дума

visibility 9914

/ брой: 79

Световната банка очаква 24% скок в цените на енергията през 2026 г.

автор:Дума

visibility 9606

/ брой: 79

ПЪРВИ МАЙ И ПАЛЕСТИНА

автор:Дума

visibility 3571

/ брой: 80

Обща стачка блокира Гърция навръх 1 май

автор:Дума

visibility 10497

/ брой: 79

"Стига!" е нашата граница

автор:Дума

visibility 3442

/ брой: 80

140 години от първия 1 май

автор:Велислава Дърева

visibility 4280

/ брой: 80

dВЕРСИЯ - да се намесиш в проблема

автор:Дума

visibility 3854

/ брой: 80

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ