17 Юли 2025четвъртък09:27 ч.

Жива изложба показа историята на танца

В ролята на чаровен екскурзовод в уникалното пътешествие се превъплъти актрисата и драматург Наталия Дукова

/ брой: 111

автор:Альона Нейкова

visibility 1543

На специална жива изложба артисти от "Studio Dance Zone" представиха танцови истории в няколко действия. Те показаха, че движението - с музика и без акомпанимент - е великолепен начин за себеизразяване на жените, а във всяка представителка на нежния пол живее богиня, чакаща да бъде събудена.

 

Изпълнителите илюстрираха историята на танца, показвайки различни стилове - от хип-хопа и пластиката до бурлеската и съвременните интерпретации. В ролята на чаровен екскурзовод в уникалното пътешествие се превъплъти актрисата и драматург Наталия Дукова. Тя по оригинален начин представи всяка от живите инсталации. А артистите демонстрираха, че от древни времена танцът е уникален инструмент, с който дамите изразяват своята женственост и привличат мъжете. Перфектното тяло и грациозните движения са неустоима комбинация, която се претворява в изкуство под звуците на музика. Изкуство, което ще продължава да забавлява и очарова мъже и жени за дълги времена. Своеобразната жива изложба приключи с танца на Венера, изпълнен от всички участници в експозицията под акомпанимента на чело.

 

Присъстващите имаха възможност да се насладят на звуците на едноименната песен "Venus" - класика на групата "Bananarama", на която Дженифър Лопес наскоро записа кавър версия. На глобално ниво известната певица, актриса и дизайнер е лице на Gillette Venus и заедно с марката помага на всяка жена да разкрие богинята в себе си, като й вдъхне вяра в собствената й сила и красота.

 

"Музиката е една от най-големите ми страсти, така че възможността да запиша и да изпълнявам римейк на култовата песен "Venus" беше наистина специална част от кампанията. Обожавам това, че мога да изразявам страстта и креативността си, и се надявам, че така ще вдъхновя и други да направят същото, независимо с какво се занимават", смята Дженифър Лопес. "Всяка жена е богиня по свой начин, само трябва да позволи на най-женствените си черти да блестят", е мнението на звездата.

Тръмп плаши Русия с "тежки мита"

автор:Дума

visibility 1058

/ брой: 129

Лавров се срещна със Си Дзинпин

автор:Дума

visibility 1215

/ брой: 129

Разследват евродепутат, за когото Аушвиц е "фейк"

автор:Дума

visibility 1370

/ брой: 129

Символ

автор:Александър Симов

visibility 1326

/ брой: 129

Приключи ли терапията

автор:Евгени Гаврилов

visibility 1176

/ брой: 129

Епични провали

visibility 1320

/ брой: 129

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ