13 Ноември 2019сряда03:39 ч.

Взехме само 1 гейм от Русия на плажа

/ брой: 170

visibility 549

Националният отбор по плажен волейбол на България за мъже не успя да надскочи себе си и очаквано загуби финалния мач с изключителния отбор на Русия в подзоналната Група F от новоучредената Европейска отборна купа.
На плажа "Шахта Анна" в руския прибалтийски град Янтарни домакините се наложиха над "лъвовете" с 4:0 победи. Нашите успяха да запишат само един гейм в четирите двубоя. Взеха го Теодор Маринов и Валентин Димов, които отстъпиха в последния двубой срещу Александър Лихолетов и Евгений Ромашкин с 1:2 (20:22, 21:19, 12:15). Преди това Игор Колодински и Ярослав Кошкарьов взеха чисти победи с 2:0 (21:18, 21:12) над Маринов и Димов и 2:0 (21:19, 21:16) над Невен Нешев и Константин Митев. Лихолетов и Ромашкин също не дадоха гейм на Нешев и Митев 2:0 (21:19, 21:16).
В мача за третото място Латвия обърна Литва от 0:2 до 3:2 победи и заедно с финалистите си осигури участие в зоналната фаза догодина.

БСП: Бюджетът на НЗОК не е в полза на пациентите

автор:Аида Паникян