17 Юли 2025четвъртък10:57 ч.

Внукът на Златанов с рекорд в Италия

/ брой: 235

автор:Дума

visibility 1743

Уникално постижение регистрира най-младият от волейболната династия "Златанови". Мануел Златанов записа името си в историята на италианския волейбол. Синът на Христо Златанов и внук на Димитър Златанов направи дебют в Суперлигата на Италия като най-младия волейболист в елита до момента. Посрещачът се появи на терена едва на 15 години, 8 месеца и 26 дни. Високият 196 см младеж подобри досегашното постижение на Матиа Тарамели, който през 2014 г. дебютира за Монца на 15 години, 10 месеца и 1 ден.
"Поздравления, Мануел, но сега в леглото, защото утре си на училище", обявиха от Пиаченца.
Мануел, който е с италиански паспорт, би два начални удара и записа 1 т. Тимът му срази Верона на треньора Радостин Стойчев и Алекс Грозданов в състава с 3:0 гейма (25, 23, 20).
От трибуните срещата изгледа Димитър Златанов, който е член на Залата на славата. Синът му Христо, който е бивш национал на Италия, е генерален директор на Пиаченца.

Тръмп плаши Русия с "тежки мита"

автор:Дума

visibility 1214

/ брой: 129

Лавров се срещна със Си Дзинпин

автор:Дума

visibility 1379

/ брой: 129

Разследват евродепутат, за когото Аушвиц е "фейк"

автор:Дума

visibility 1503

/ брой: 129

Символ

автор:Александър Симов

visibility 1480

/ брой: 129

Приключи ли терапията

автор:Евгени Гаврилов

visibility 1338

/ брой: 129

Епични провали

visibility 1465

/ брой: 129

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ