22 Юли 2025вторник22:03 ч.

Вицепрезидентът Илияна Йотова приветства приемането на България в чакалнята за Еврозоната

автор:Дума

visibility 571

Вицепрезидентът Илияна Йотова приветства приемането на България в чакалнята на Еврозоната и заяви, че никое правителство не бива да допуска нови критерии и двойни стандарти по пътя към пълноправното членство в Еврозоната.

Членството в Европейския съюз означава активно участие при формирането на политики, а не само милиарди от еврофондове. Това е посочила Йотова пред курсистите в Националната програма „Управленски умения“ на училището за политика „Димитър Паница“. Според вицепрезидента има нужда от дискусия по предлагания възстановителен план от Брюксел.

До есента всяка държава трябва да изготви своя национална програма и за да може България да я отстоява на европейско ниво, е необходим национален консенсус.



Фалшиви сайтове продават скъпи винетки

автор:Дума

visibility 1492

/ брой: 133

Пожари в Киев след руски удар

автор:Дума

visibility 1180

/ брой: 133

Гореща вълна в Европа

автор:Дума

visibility 1522

/ брой: 133

Управляващите в Токио вече нямат мнозинство

автор:Дума

visibility 1690

/ брой: 133

Накратко

автор:Дума

visibility 1390

/ брой: 133

Съчувствие

автор:Таня Глухчева

visibility 1413

/ брой: 133

В разрез със закона

visibility 1604

/ брой: 133

Нужни са промени

visibility 1123

/ брой: 133

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ